O nas

Zespół Party Time jest grupa muzyczną grającą w 6 osobowym składzie:
Artur
vocal, gitara akustyczna

Gabrysia
vocal

Grzegorz
gitara elektryczna

Michał
instr. klawiszowe, vocal

Robert
gitara basowa, vocal

Kuba
perkusja

Zajmujemy się oprawą muzyczną wesel, imprez okolicznościowych, eventów, zabaw i festynów. Zespół pochodzi z obszaru Górnego Śląska. Gramy na głównie na Śląsku, w Małopolsce i na Opolszczyźnie, ale jesteśmy otwarci na propozycje z dalszych miejsc.

Perkusista, który gra wszystko. Absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Rodowity góral, który przybył na Śląsk w poszukiwaniu dobrej muzy.

w zespole grają i śpiewają:

Artur

Artur – niemal od początku w zespole, balladowy wokal z punkowym zacięciem daje mu wiele możliwości, śpiewa każdy gatunek i do tego gra na gitarze akustycznej.
W zespole odpowiedzialny za prowadzenie obrzędów oraz transport i oświetlenie.

Gabrysia

Gabrysia – jedyna kobieta w zespole i najpewniejszy punkt kapeli. To ona zawsze wie jak i co się śpiewa, posiada także umiejętność natychmiastowego śpiewania drugiego głosu, co sprawia, że pierwszy głos śpiewają czasem nie ci co powinni…
W zespole odpowiedzialna za całą resztę męskiego towarzystwa (żeby byli grzeczni).

Grzegorz

Grzegorz – gitarzysta solowy z wielkim temperamentem i talentem. Jak przystało na górala, uwielbia grać dużo i głośno, a przy tym ładnie. To głównie on nadaje zespołowi rockowe brzmienie.
W zespole odpowiedzialny za marketing

Michał

Michał – rewelacyjny klawiszowiec i dusza towarzystwa oraz niesamowity improwizator, potrafi połączyć w jeden mix utwory z całego świata, bawić towarzystwo i jeszcze zaśpiewać
W zespole od sierpnia 2014 pełni funkcję menadżera.

Robert

d3s_9577 copy

Robert – basista – ograny na niejednej estradzie, zazwyczaj zauważa się go jak … przestaje grać. Wymyśla oryginalne aranże, plany, scenariusze. Czasem coś zaśpiewa basem. W zespole zajmuje się nagłośnieniem, nagraniami i stroną internetową.

Kuba

IMG_2699

Perkusista, który gra wszystko. Absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Rodowity góral, który przybył na Śląsk w poszukiwaniu dobrej muzy.

telefon kontaktowy 724 45 34 45 e-mail: partytime.zespol@gmail.com